Wylot z
Przylot do
Data wylotu
 
Data przylotu
 
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (2 - 12 lat)
Znajdź oferty
Tanie loty z Warszawy (WAW) do Rzymu (ROM) - Rezerwacja On-Line
Lot Data Promocji Linia Lotnicza Cena
Katowice - Rzym   od 2017-03-03 do 2017-11-01     139.00
Gdańsk - Rzym   od 2016-03-01 do 2016-09-30     129.00
Kraków - Rzym   od 2017-03-02 do 2017-09-01     139.00
Wrocław - Rzym   od 2017-03-01 do 2017-09-01     129.00

Lataj tanio do Rzymu. Bezpośrednie loty z Warszawy do Rzymu - Włochy. Linie lotnicze - Wizzair, LOT, Alitalia, Ryanair. Tanie bilety lotnicze na trasie Warszawa - Rzymu 7 dni w tygodniu.


Międzynarodowy port lotniczy Rzym Fiumicino im Leonardo da Vinci położony jest w miejscowości Fiumicino w odległości 30 km od centrum Rzymu. Jest to główne i zarazem największe lotnisko we Włoszech. Z Warszawy do Rzymu bezpośrednie połączenie w atrakcyjnych cenach oferują tanie lotnicze Wizzair. Loty z warszawskiego lotniska Okęcie do stolicy Włoch w okresie wiosna – lato 2017 startują 6 razy w tygodniu. Wyloty z Warszawy w poniedziałki,wtorki, środy, czwartki, piątki i niedziele odbywają się o 12:30 natomiast przylot do Rzymu planowany jest o 14:55. Lot planowo trwa 2 godziny i 30 minut, już dziś sprawdź ofertę tanich linii lotniczych Wizzair i kup tani bilet lotniczy do Rzymu. Loty powrotne z Rzymu do Warszawy liniami Wizzair w godz. 15:35-18:05 (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, niedziele).

Loty do Rzymu oferują codziennie włoskie linie lotnicze Alitalia oraz Polskie Linie Lotnicze LOT.

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair oferują swoim pasażerom bezpośrednie przeloty w sezonie wiosna – lato 2017 do Rzymu Campino (CIA) w okresie 7 razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele). Wylot z Modlina w poniedziałki, wtorki, środy, piątki, niedziele o godzinie 20:45-23:00, w czwartki w godzinie 14:10-16:25, w soboty w godzinach 21:00-23:15. Tanie linie lotnicze Ryanair oferują bilety lotnicze w promocyjnych cenach. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Wylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
FR 7026
FR
2017-05-07 21:45 Warszawa (WMI)
2017-05-08 00:00 Rzym (CIA)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Rzym (CIA)
Warszawa (WMI)
Propozycja
Cena: 244 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio
W6 1441
W6
2017-05-07 13:30 Warszawa (WAW)
2017-05-07 15:55 Rzym (FCO)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Rzym (FCO)
Warszawa (WAW)
Propozycja
Cena: 258 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio
AZ 491
AZ
2017-05-07 14:25 Warszawa (WAW)
2017-05-07 16:45 Rzym (FCO)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Rzym (FCO)
Warszawa (WAW)
Propozycja
Cena: 479 PLN
Loty Warszawa PL - Rzym IT

Tanie bilety lotnicze z Warszawy do Rzymu, lotnisko: Rzym-Fiumicino, Rzym-Ciampino. Rezerwacja on-line lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Infolinia

61 626 20 15

www.warszawarzym.pl Tanie Loty Warszawa Rzym - Współpraca: Bilety Lotnicze do Rzymu - dostarcza serwis Infoloty.pl